Další jazyky

V naší databázi spolupracujících lektorů je i velké množství velmi kvalitních lektorů z jiných zemí. Kromě angličtiny Vám můžeme nabídnout němčinu, ruštinu, francouzštinu, španělštinu, italštinu, ale i méně populární jazyky jako je řečtina, polština, litevština, ukrajinština, rumunština, portugalština a jiné...

Chcete se opravdu naučit cizí jazyk a dosáhnout maximálního pokroku?? Individuální cesta je nejlepší. Lektor se věnuje pouze Vám, a proto se společně můžete zaměřit na problematické oblasti a mezery. Vy se nikomu nemusíte přizpůsobovat!! Pokud Vám časově nevychází dojíždění na hodiny, lektor přijede za Vámi, v rámci Prahy bez příplatků. Velmi populární jsou v současné době také lekce přes Skype.

Platíte za lekci, ne za osobu. Máte možnost výuky s přáteli, kolegy, rodinou.. atd. pokud jste zhruba na stejné úrovni za stejnou cenu jako pro jednoho a můžete si částku rozdělit. U nás je možné platit formou zaměstnaneckých benefitů a poukázek.

Naši lektoři jsou všichni kvalifikovaní, všichni jsou rodilí mluvčí a mají minimálně 3 roky praxi s výukou jazyků. Všichni jsou vybíráni osobně studijním ředitelem a šanci mají jedině ti, co neberou Prahu jen jako přestupní stanici do jiných zemí. Naši lektoři mají trvalý, nebo přechodný pobyt v Praze a většina z nich i jiné závazky.

Výuka individuální formou je vhodná jak pro dospělé, tak i pro děti.