Přípravné kurzy

angličtina přípravné kurzy Cambridge

S námi to zvládnete!!

KURZ VEDOU LEKTOŘI, RODILÍ MLUVČÍ, S MNOHALETOU ZKUŠENOSTÍ.

Zařídíme veškerou administrativu: registrace, přihlášení i platbu. Před registrací ke zkoušce předá lektor reporty o každém ze skupiny. Poté Vám bude, nebo nebude doporučeno jít ke zkoušce. Je to hlavně proto, že zkoušky jsou poměrně drahé na to, abyste je platili 2x.

Mezinárodní zkoušky zajišťují 2 jazykové instituce. Při přihlášení do kurzu Vám předáme informace o cenách a termínech. Sami si vyberete.

Papírové zkoušky (PB) se konají v prosinci, březnu a červnu. Mimo tyto termíny je také možné složit počítačovou zkoušku (CB), což je výhoda od roku 2011.

Výhoda počítačové zkoušky je, že výsledky budete mít již za 2 týdny, jsou dostupné on-line a zkouška probíhá téměř každý měsíc u IH Akcent. Každý kandidát má svá sluchátka pro poslechovou část. Při psané části je k dispozici automatické počítání napsaných slov, není třeba neustále přepočítávat.

Registrace na computer based (CB) test probíhá až do doby jednoho týdne před samotnou zkouškou, což je nesrovnatelně flexibilnější než u tradiční paper based (PB) formy.

Naše kurzy přihlíží ke změnám, které jsou zavedeny od ledna 2015.

Pokud se náhodou stane a Cambridge zkouška se Vám nepovede a neuspějete, i když Vás lektor doporučil, pak Vám garantujeme místo zdarma v dalším následujícím přípravném kurzu na nezdařenou zkoušku.

Během kurzu proběhnou tzv. mock testy, neboli zkoušky nanečisto.

Podobně probíhají přípravy na IELTS a TOEFL, které ovšem díky akceptaci CAE v Austrálii ztratili část své důležitosti.

Stupeň jazykového kurzu určí vstupní rozřazovací test, který dostane každý student před zařazením do jazykového kurzu zdarma, nebo online zde.

Kurzy jsou přerušeny, protože hledáme nové, lepší prostory k výuce.

Rádi Vás informujeme o jiných možnostech výuky. Napište, nebo zavolejte: info@britishacademy.cz; 606 758 366

 

  KET přípravný kurz PET přípravný kurz FCE přípravný kurz CAE přípravný kurz BEC Vantage Preliminary Higher CPE přípravný kurz IELTS přípravný kurz příprava na maturitu