o nás

angličtinaNaši lektoři dojíždějí za klienty v rámci Prahy zdarma. Výuka přes Skype si také získala své příznivce.
 
S každým klientem jednáme individuálně. Každý je pro nás důležitý. Tady se nejedná o nás, ale o Vás!!

Využijte zaměstnanecké benefity na výuku angličtiny!! Akceptujeme Benefity, Sodexo (Smartpass, Flexipass, Dárkový pass), Cheque Dejeuner (Cadhoc, Unišek, Unišek+) a další. V případě platby těmito benefity není možné poskytovat další slevy.
 
LEKTOŘI
The British Academy of language má k dispozici zejména rodilé mluvčí. Většina z nich je senior teachers, to znamená, že mají minimálně 3 roky praxi s výukou jazyků. Většina z nich trvale nebo přechodně žije v Praze. Nenajímáme lektory, kteří berou Prahu jen jako přestupní stanici do jiných destinací.
 
VÝUKA ANGLIČTINY

The British Academy of language nabízí výuku angličtiny a dalších jazyků formou veřejných kurzů, nebo formou firemní či individuální výuky. Specializujeme se zejména na přípravu na Cambridge zkoušky ESOL, včetně BEC, která je nutná v administrativním, obchodním a finančním sektoru.

Nabízíme hlavně kvalitu a naši spokojení a vzdělaní klienti jsou toho důkazem již 9 let.               

Jako firma zaměřená na výuku jazyků spolupracujeme s firmami zejména v Praze, které zabezpečují pro své zaměstnance firemní kurzy. Jedná se o obecné jazykové kurzy a specializované jazykové kurzy, např. obchodní angličtinu nebo prohlubování manažerských schopností.
 
 Na výuku přijede lektor za Vámi bez příplatků.
 
Rádi Vás informujeme o různých možnostech výuky. Napište, nebo zavolejte: info@britishacademy.cz; 606 758 366